Samsung Galaxy S2 Video ieskats un 1080p video ieraksta paraugs

Atradu labu Samsung Galaxy S2 ieskatu, ko nofilmēja Singapūrā, 7. martā Samsung Forum ietvaros – var paskatīties būtiskākās izmaiņas un uzlabojumus salīdzinot ar priekšgājēju.

Būtiskākās Galaxy S 2 atšķirības salīdzinot ar Galaxy S ir lielāks (4.3″) Super AmOLED Plus ekrāns, 8.49mm plāns korpuss padara šo mobilo telefonu par šobrīd plānāko smartphone pasaulē, divkodolu 1Mhz procesors, 8Mpix kamera ar Full HD 1080p video ieraksta iespēju un, protams, jaunais Android 2.3 Gingerbread.

Kā var redzēt, būtisku atšķirību lietošanas ērtībā nav – visas tās pašas funkcijas ir pieejamas arī Samsung Galaxy S mobilajiem telefoniem bet, kā var redzēt, widgets ir palikuši patīkamāki – izskatās labāk, pārskatāmāk. Cerams, ka pēc Galaxy S2 iznākšanas, Android 2.3 būs pieejams arī patreizējiem Galaxy S modeļiem – resursu pietiek, turklāt, izskatās, ka jaunais Android 2.3 ir saudzīgāks pret procesora resursiem un būtiski ātrāks par patreizējo 2.2 Froyo.

Atradu labu 1080p Full HD video, kas tika nofilmēts ar Samsung Galaxy S2 – lai saprastu, par ko iet runa, pārslēdziet video kvalitātēs režīmu uz 1080p un baudiet pilnekrāna režīmā:

Ļoti glītas pīlītes!

20.05.2011.
Par Samsung Galaxy S 2 cenām – šur un tur jau var pasūtīt/iegādāties – cenas svārstās ap Ls 450.- (899$ vai 500GBP)
Jāgaida, kad parādīsies pie mums un interesanti cik maksās Galaxy S 2 mazcenā.