HTC Desire HD

HTC Desire HD ar 4.3″ ekrānu ir vairāk nekā mobilais telefons. Šajā rakstā gribējām pievērst vairāk uzmanības tieši HTC Desire HD lietošanai – kā uz tā skrien spēles, kā izskatās korpuss rokās un kā ir ar HTC Sense UI lietošanu.

HTC Desire HD apraksts un tehniskās detaļas ir atrodamas šajā rakstā.

Sāksim ar to, ka pārlasīt tehnisko informāciju tādām ierīcēm kā mobilie telefoni ir, mūsuprāt, diezgan garlaicīgi. Daudz interesantāk ir paskatīties labu video, it sevišķi, ja tas nav kompānijas reklāmas rullis, bet gan kāda lietotāja video.

Speciāli šim rakstam atradām trīs interesantus HTC Desire HD video. Pirmais ir Desire HD “dzelžu” apraksts – uzmanība tiek pievērsta korpusam, kamerām, procesoriem utml. lietām:

Kā var redzēt, HTC Desire HD izceļas ar viengabala matēta alumīnija korpusu, milzīgu 4.3″ LCD ekrānu un jaunās paaudzes 1Ghz Snapdragon procesoru.

Otrajā video var labi paskatīties kā uz HTC Desire HD skrien Android 2.2 un HTC Sense UI lietotāju interfeiss un cik ātri uz šī mobilā telefona viss notiek – nekādu bremžu, nekādas aiztures – uz HTC Desire HD viss notiek zibenīgi:

Pēdējais video par šo tēmu dažiem, iespējams, šķitīs ne pārāk interesants – kā uz HTC Desire HD strādā 3D spēles. Nevienam nav noslēpums, ka mobilie telefoni arvien vairāk tiek lietoti ne tikai tādām triviālām lietām kā zvaniem, bet arī spēlēm un izklaidei. Šajā video var lieliski redzēt kā uz HTC Desire HD skrien tādas populāras spēles kā Asphalt

Spēles uz HTC Desire HD skrien vienkārši perfekti – šajā video var redzēt cik jauki brīvā laikā var padzenāt tādas populāras spēles kā Asphalt HD, NFS (Need For Speed) Shift, Assassin’s Creed, Welcome To Hell, veco labo Quake III un The Sims 3 – nekādu bremžu, viss ielādējas un strādā ideāli:

Ja bija kaut kādas šaubas par to vai ir vērts pirkt HTC Desire HD, tad ceram, ka pēc šī nelielā raksta daudzas lietas ir palikušas skaidrākas.

Mobilie telefoni HTC Desire HD šodien ir nopērkami cenu robežās no Ls 316 līdz Ls 350, atkarībā no veikala. LMT mazcenas telefona ietvaros HTC Desire HD maksās Ls 39 un patreiz līdzi nāk arī mēnesis bezmaksas interneta. Aksesuāru cenas: maciņš patreiz maksā Ls 5-20 robežās, auto lādētājs izmaksās aptuveni Ls 15-20.