HP ProBook 4320s – biznesa nomaksas portatīvais dators par Ls 55

Vakar devāmies meklēt jaunu portatīvo datoru, šoreiz biznesa vajadzībām un, izskatās, ka atradām labu variantu – HP ProBook 4320s. HP ProBook portatīvais dators 4320s mums iepatikās uzreiz. Neuzkrītošs bet atturīgi-stilīgs dizains, laba krāsa un matēta alumīnija korpuss šo portatīvo izceļ uzreiz.

Pēc visu pulētu un superspīdīgo (un slideno) pirkstu nospiedumu magnētu daudzveidības, bija patīkami ieraudzīt HP ProBook 4320s matēto alumīnija apvalku. Pat tumši sarkanīgā/bordo krāsa šim modelim piestāv. Ļoti patika arī kompaktā uzbūve – datora ekrāns ir tikai 13,3″, bet netrūkst pat HDMI izejas. Korpusa uzbūve ir ļoti kvalitatīva, gribu pievērst uzmanību ekrāna eņģēm – HP ProBook 4320s ekrāns nekustas un netrīc/neļurkājas pat pie diezgan jūtamas vibrācijas. Es pieļauju iespēju, ka ar šo portatīvo datoru varēs ļoti labi strādāt arī braucot automašīnā – ceļa nelīdzenumi netraucēs un ekrāns nevibrēs!

Klaviatūra un touchpad šim portatīvajam arī ir visnotaļ labi – atsaucīgi taustiņi un praktiski nekāda klaviatūras izliekuma drukājot – atskaitot klaviatūras labo pusi, kas atrodas virs optiskā diskdziņa. Arī te klaviatūras izliekums ir visnotaļ niecīgs un netraucēs.

Ekrāns šim portatīvajam datoram ir 13,3″ ar 1,366 x 768 punktu izšķirtspēju. Krāsas, kontrasts un spilgtums ir ļoti labi, vienīgās grūtības varētu būt strādājot zem klajas debess saulainā dienā, bet tas nav vērā ņemams mīnuss.

Modelis, ko apskatījām ir aprīkots ar Intel Core i3-370M procesoru, 4Gb operatīvo atmiņu, 500Gb ietilpīgu cieto disku un ATI Mobility Radeon HD 530v 512 MB. Šāda konfigurācija ir vairāk kā pietiekama ikdienas ofisa darbam. Pateicoties jaudīgai grafiskai kartei, šim portatīvajam datoram var bez problēmām pieslēgt ārējo displeju vai lielas izšķirtspējas ekrānu/projektoru un novadīt kādu labu prezentāciju! Ar HDMI izeju tas būs ļoti viegli izdarāms!

Secinājumi – portatīvie datori HP ProBook 4320s ir tiešām labi biznesa instrumenti, kuru kvalitatīvo uzbūvi, lielo jaudu, mazos izmērus un niecīgo 2.1kg svaru novērtēs ikkatrs, kuram darba ikdienā ir nepieciešams mazs bet ražīgs portatīvais.

Patika – patreiz var iegādāties LMT kā nomaksas datoru samaksājot tikai Ls 55 (ņemot uz 2 gadiem sanāk Ls 18 mēnesī), lielā jauda, daudzveidīgie pieslēgumi ieskaitot HDMI, kvalitatīvs matēta alumīnija korpuss.

Nepatika – tikai 12 mēnešu garantija, pilna portatīvajam datoram HP ProBook 4320s gandrīs Ls 500.